Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » Orta Dünya İçin Savaş Android Oyunu
Orta Dünya İçin Savaş Android Oyunu

Orta Dünya İçin Savaş Android Oyunu


Orta Dünya'nın Kaderini Belirle

"Dünya ikiye ayrılır, Yüzüklerin Efendisini okuyanlar ve okumayanlar" Orta Dünya kurgusunun zirveye ulaştığı Yüzüklerin Efendisi isimli kitabın arka kapağında bu iddialı cümle yer alır. Orta Dünya'ya dahil olmanın nasıl bir ayrıcalık olduğunu bu cümle çok güzel açıklamaktadır. Bu dünyada yaşayanlar tüm ayrıntılarını elbette bilirler ancak yabancısı olanlara tanıtmak gerekirse; bir kurgu olan, insanlar, elfler, orklar gibi ırkların iyilik - kötülük ekseninde birbirleriyle çatıştıkları bir dünyadır.

Şimdi bu dünyayı daha da yakından yaşamanın zamanı. Orta Dünya İçin Savaş "Android oyunu" senin bu dünyanın tam merkezine çekiyor. Hobbit Üçlemesinin son filmi olan Hobbit: Beş Ordunun Savaşı isimli filmden ilham alınarak yapılan bu oyunda Orta Dünya'nın kaderini belirlemek senin elinde. Orta Dünya tarihinin gördüğü en büyük savaşlardan olan Beş Ordunun Savaşında Elfler, İnsanlar, Orklar, Büyücüler ve Cüceler Dünya'nın geleceğini belirlemek için harp ediyorlar. Tarafını seçerek bu savaşa müdahil olabilir ve liderliğin sayesinde her şeyi değiştirebilirsin.

Orta Dünya için Savaş "apk oyun indir" oyununu sitemizde aşağıda linkinden veya Google Play'e kayıtlı cihazın üzerinden indirip oynayabilirsiniz. Oyundaki başarı seviyeni; öldürme, öldürülme, arka arkaya öldürme gibi sayılar etkiler. Başarı seviyen arttıkça yeni itemler açılacak, açılacak her yeni itemlerle oyunu daha renkli kıldığın gibi düşman karşısında da gücün artacak, tüm Orta Dünya sana boy eğecek. Irkını seç, ister iyilerin ister kötülerin tarafında ol, tek kural mutlak galibiyet.
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.2


Orta Dünya İçin Savaş Android Oyunu

[15,94 Mb] (İndirme: 499)
Orta-Dunya-icin-Savas.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 5 233
 
Tarih 20-01-2015, 15:16
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: