Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » Android Ninja Oyunu Shadow Fight 2
Android Ninja Oyunu Shadow Fight 2

Android Ninja Oyunu Shadow Fight 2


Adrenalinde Son Nokta Shadow Fight 2

21. yüzyıl olarak internet sayesinde dünya genelinde etkileşimde bulunan milyonlarca kullanıcılar gitgide yaygınlaşmış olan oyunlara merak salmaktadır. Her geçen gün sayıca artmakta olan kişiler aynı zamanda bağımlı hale gelmektedir. Etkileşimin zincirleme devam ettiği bu uygulamalarda hız hat safhada yol almaktadır. Vazgeçen yok, giriş yapan çok olmaktadır. Her şeyde olduğu gibi oyunlar ve uygulamalar alanında da artık işlemler en basite indirgenmiştir. İstediğiniz her yere cihazınızla birlikte taşıma olanağına sahip bulunmaktasınız.

Bu bilgiler doğrultusunda bahsettiğimiz bağımlılık yaratan uygulama kullanıcıları kendine çeken eğlence dünyasının bir kapısı haline gelmiş 'shadow Fight 2' olmaktadır. Ortalama olarak 40 milyon kullanıcıya sahip bulunmaktadır.

Kullanıcıların aklını başından alan rol yapma dediğimiz rpg karışımı bir oyunun adı olmaktadır shadow fight 2. Oyun oynarken seçtiğiniz karakteri silah ve güçlerle donatmanızı sağlamaktadır. Gerçeğe benzer dövüş teknikleriyle baş başa kalmaktasınız. Oyunu kazanmak zafere ulaşmak için birçok darbe ve öldürücü taktiklerle karşılaşmaktasınız. Mücadele ve savaşma ile azim ve zaferin içinde kaybolacağınız bir dövüş sahnesinin içinde bulunmaktasınız. Başrolü kapmak tabi ki hakkınız olacaktır.

6 farklı dünyaya doğru yol alacağınız adrenalinin son demde seyrettiği etkileyici ve olağanüstü bir dövüş ve rol yapma oyunu olmaktan çok daha ötede bulunmaktadır. Apk'ler sınırsız para hilesini kapsamaktadır. Apk oyun indir butonundan faydalanabilmektesiniz. Cihazınıza apk uzantılı dosyayı kurduğunuz takdirde oyunun sınırsız keyfine ulaşabilmekte ve uzak doğu benzeri dövüş oyununun keyfine varabilmektesiniz.

Shadow fight 2 oynayabilmeniz için gerekli olan sürümü ise 3,0 ve üzere olmaktadır. Nekki tarafından uygulamaya başlanmış bir aksiyon oyunu olarak tanınmaktadır. Android oyun indir menüsüyle cihazınıza göre seçim yapabilmektesiniz.

Yeni güncellemeleri yüklediğinizde daha önce oynamış olduğunuz oyunu tekrar oynayabilme imkanına sahip olmaktasınız. Ayrıca oyuna kendi sesiniz ve söylemek ya da söylenmesini istediğiniz kelimeleri söyleterek yön verebilmektesiniz. Oyunun sonucunu etkili ve zekice fikirlerinizle belirleyebilmektesiniz. Yaratıcılığınızla oyunun gidişatını kendi tarafınıza çekebilmekte ve bu keyfin hazzına kavuşabilmektesiniz.

Oyunu androıd oyun ya da bilgisayarınız için indirme işlemini belirli sitelerden gerçekleştirebilirsiniz. Film izlemek yerine aksiyonun içinde yer almak, üstelik başrol koltuğuna geçmek için kendinizi kaybedebilir ve kendi performansınızı ortaya koyabilmektesiniz. Hayatın tüm sıkıcılığı ve monotonluğundan uzaklaşıp; bambaşka bir dünyanın başrolünde yer almak isteyen herkes bu adrenalinin içinde yer alabilmektedir. İstediğiniz bir kişi olabilmekte istediğiniz karaktere girebilmektesiniz. Seçiminizi yapıp bu yolda büyüleyici yolculuğa çıkmak son derece kolay olmaktadır.

İçinizdeki enerji ve zekayı birlikte kullanıp hayatın sınırlarından uzaklaşabilmektesiniz. Kendinizi kaybedeceğiniz bir yolculukta karşılaşacağınız zorluklara ve mücadeleci ruhunuzla gerçek üstü zaferlere ulaşmak ve bundan tavan yapmış zevk ve keyif elde etmek shadow Wright 2' de bulunmaktadır.
Android Sürümü: 4.4 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 2.16.1
Android Ninja Oyunu Shadow Fight 2

[0 b] (İndirme: 1183)
Shadow-Fight-2.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 7 082
 
Tarih 28-10-2021, 00:02
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: