Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Araba Yarış Oyunları » Dubai Drift 2 Android Oyunu İndir
Dubai Drift 2 Android Oyunu İndir

Dubai Drift 2 APK Oyun İndir ico


En Güzel Android Drift Yarış Oyunu Dubai Drift 2

Oyun adından da anlaşılabildiği üzere bir araba yarışı drift Android oyun olmaktadır. "Dubai Drift 2" özellikle çok farklı yarış sahalarının olması büyük bir artısı çünkü yarış ve drift için tercih edebileceğiniz alanların yanı sıra, level atladıkça açılacak olan yeni yerler ile oynamak çok daha zevkli bir hal alacaktır. Gerçekçi görsel öğelere yer verilmiş ve özellikle araba modellemeleri pek çok kullanıcının beğenisini kazanacak türden yapılmıştır. Bu oyunun diğer bir öne çıkan özelliği de; Dünyanın her yerinden sizin gibi oyuna girmiş olan kullanıcılar ile gerçek zamanlı bir yarış düzenleyebilme şansınızın olması! Bu da hiç şüphesiz ki oyunu çok daha ön plana çıkarmakla birlikte, zevkli yapmaktadır.

Bu “Android oyun indir” sizlere bir koleksiyon yapabileceğiniz kadar fazla araba çeşidi sunuyor. Dilediğiniz arabayı dilediğiniz yarışta kullanabiliyorsunuz ayrıca bu arabaları geliştirerek, mükemmel bir görünüm ve hızlandırma kazandırabilirsiniz.

“Dubai Drift 2 apk oyun indir” mükemmel bir özelliği ise yarışlarınızı kaydedebilir ve bu kayıtlarınızı facebooktaki arkadaşlarınız, youtube'taki herkesle paylaşabilirsiniz. İnternetiniz bağlı olduğu sürece, dilerseniz arkadaşlarınız ile online olarak yarış yapabilirsiniz. Araba ve çevre görselleri başarılı bir şekilde gerçekleştirildiği için neredeyse gerçek hayattaki yarış heyecanı ve hız tutkusunu alabiliyorsunuz. Ateş püskürten arabalar ve asfaltta iz çıkaran tekerler ile mükemmel bir yarış zevki yaşamak için Dubai Drift 2 hemen şimdi indirebilirsiniz.

NOT: Oyunun toplam boyutu 390 MB olup Wi-Fi ile indirmeniz tavsiye olunur.
Android Sürümü: 3.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 2.5.0


Dubai Drift 2 Android Oyunu İndir

[0 b] (İndirme: 417)
Dubai-Drift.apk


Reyting:

Kategori: Araba Yarış Oyunları / Yarış Oyunları
Gösterim: 4 254
 
Tarih 3-09-2017, 23:01
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: