Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » Aksiyon ve Dövüş Oyunu MORTAL KOMBAT X Android
Aksiyon ve Dövüş Oyunu MORTAL KOMBAT X Android

Aksiyon ve Dövüş Oyunu MORTAL KOMBAT X Android


Aksiyon ve Dövüş Oyunu MORTAL KOMBAT X Android

Aksiyon ve dövüş deyince akla gelen bir numaralı oyunlardan biri kuşkusuz Mortal Kombat oluyor. Eski oyunlar arasında yer alan Mortal Combat, yeni nesil oyunu ile Android oyun sevenlerin beğenisine sunuldu.

MORTAL KOMBAT X, Android oyunları arasında dikkati hemen çekmeyi başardı. Bu oyunda birbirinden yetenekli ve özellikli dövüşçüleri ile tanışabilirsiniz. Bu dövüşçülerden kendinize bir ekip kurarak dövüş turnuvasına katılıp fırtınalar estirebilirsiniz. Android'in bu yeni nesil oyununda eski dövüşçülerin yanında yeni nesil dövüşçüler de yerini aldı. Oyunun dövüşçüleri ise Akrep, Johnny Cage, Sub-Zero,Sonya, Kitana, Ermac, D’Vorah, Cassie Cage, Kotal Han, Kung Jin olarak sayılabilir.
Oyunun grafikleri ve görsel sunumuna ise denecek söz yok. Oyunarken kendinizi gerçekten oyunun içinde hissedebilirsiniz. Dövüşün yanı sıra hareketlerde de oldukça gerçekçilik sağlanmış.

MORTAL KOMBAT X oyununun en büyük özelliklerinden biri ise online olarak da oynanabilmesi. Bu oyunda kendi takımınızı kurduktan sonra online olarak başka birisinin kurduğu takım ile mücadeleye girebilir, kendinizin ve takımınızın başarılarından söz ettirebilirsiniz. Androidin sunduğu MORTAL KOMBAT X oyununda size bir de sürpriz yapılmış. Mobil oyunda kilitler yok. Yani hem oyunu hem de ödülleri kilitsiz elde edebilirsiniz. 1.5 GB alan gerektiren MORTAL KOMBAT X, 17 yaşın üstü için uygundur. Oyunun görsellerinin kalitesi, kan ve şiddetin gerçeğe yakın görüntülerde oyuncuya yansımasını sağlamaktadır.
Sizde unutulmazlar arasında yer alan Mortal Kombat’ın yeni sürümü MORTAL KOMBAT X oynamak ve Apk indirmek istiyorsanız sitemizden destek alabilirsiniz.
Android Sürümü: 4.4 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 2.3.1
Aksiyon ve Dövüş Oyunu MORTAL KOMBAT X Android

[0 b] (İndirme: 336)
MORTAL-KOMBAT-X.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Dövüş Oyunları
Gösterim: 3 793
 
Tarih 21-10-2019, 19:38
Etiketler: apk oyun indir
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: