Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Apk Oyun İndir » Inside Out Thought Bubbles Disney Android Oyunu
Inside Out Thought Bubbles Disney Android Oyunu

Inside Out Thought Bubbles Disney Android Oyunu


Inside Out Thought Bubbles Disney Android Oyunu

Baloncuk patlatma oyunlarından hoşlananların vazgeçemeyeceği bir oyun olan Inside Out Thought Bubbles Android kullanıcılarının beğenisine sunuldu.

Oyunun karakterleri Disney’in en sevilen filmlerinden biri olan Inside Out’un karakterlerinden seçilmiş. Bu oyunda hem sevdiğiniz karakterle birlikte oynama şansına sahip oluyor hem de farklı duyguları keşfedebiliyorsunuz. Çünkü oyun size neşe, korku, öfke, tiksinti ve hüzün gibi duyguların nasıl olduğunu da öğretiyor.
Inside Out Thought Bubbles oyununda karakterlerin yardımı ile Aile adası, Rüya yapım, Genç müzik adası, Hayal dünyası gibi farklı yerlere giderek baloncuk patlatabiliyorsunuz.

Oyunun kuralları oldukça basit. İlerleyebilmeniz için tek yapmanız gereken size verilmiş baloncuk ile yukarıda bulunan aynı renk baloncukları eşleştirerek patlatmak. Balonları patlattıkça hem puan kazanacaksınız hem de azalan balonlarınız sayesinde bir üst tura ilerleyebileceksiniz. Android oyunu Inside Out Thought Bubbles size karakterler ile birlikte bazı özelliklerde sunuyor. Bu özellikler karakterlerin özellikleriyle uyumlu şekilde geliyor. Mesela neşe ile güneş yanıkları yapabilirsiniz, hüzün ile yağmur yağdırabilirsiniz, öfke sayesinde ateş topları üretebilirsiniz, tiksinti ile baloncukları geri püskürtebilirsiniz ve korku ile çılgın bir oyun yaşayabilirsiniz.

Inside Out Thought Bubbles oyununun bir diğer özelliği ise sosyal paylaşım ağlarına bağlantı kurup buradan arkadaşınız olan kişiler ile oyunu online olarak oynayabilmeniz. Bu başarılı Android oyunu sayesinde listenizde kayıtlı arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz. 3D olarak hazırlanan Inside Out Thought Bubbles, kendisiniz karakterlerin yardımı ile filmin içinde bulmanıza yardımcı olacaktır. Oyunu apk olarak indirmek için sitemizden yararlanabilirsiniz.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.22.0
Inside Out Thought Bubbles Disney Android Oyunu

[0 b] (İndirme: 21)
inside-Out-Thought-Bubbles.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir / Zeka ve Bulmaca
Gösterim: 2 331
 
Tarih 3-09-2017, 16:54
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: