Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » Solucan Oyunu Slither.io Android
Solucan Oyunu Slither.io Android

Solucan Oyunu Slither.io Android


Solucan Oyunu Slither.io Android

Çocukluğumuzun solucan oyununun gelişmiş ve günümüze uyarlanmış halini gördünüz mü? Android tarafından hazırlanan Slither.io, günümüz solucan oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bu eğlenceli aksiyon oyunu sizi kısa sürede bağımlısı yapabilir.

Slither.io oyununda size ait bir solucan bulunuyor. Online olarak oynanan bu oyunda dünyanın her yerinden insanla mücadele ediyorsunuz. Oyunun başında size küçücük bir solucan veriliyor ve mücadeleniz bu solucanla başlıyor. Solucanınızla birlikte boş bir alanda ilerliyorsunuz ve geziyorsunuz. Elbette bu alan sadece size ait değil. Sizinle aynı kanalda yarışan tüm kişilerin solucanları da burada geziyor. Slither.io oyununda amaç solucanınızla diğer solucanları öldürmek ve onlardan dökülen pırıltıları yiyerek büyümek. Ne kadar çok büyürseniz o kadar güçlü olursunuz.

Android oyunu olan Slither.io’da dikkat etmeniz gereken bir konu var. Siz nasıl diğer solucanları öldürerek büyümeye çalışıyorsanız, rakiplerinizde sizi öldürmeye çalışacaktır. Bu nedenle bir yandan mücadele ederken bir yandan da kendinizi korumaya almak zorundasınız.

Slither.io oyununda solucanınızın kafasına çok dikkat edin eğer yanlışlıkla solucanınızın kafası başka bir solucanın bedenine dokunursa ölen taraf siz olursunuz ve sizden saçılan pırıltılar rakiplerinizin büyümesine yardımcı olur. Aynı şekilde sizin solucanınıza başka solucan çarparsa o zaman da pırıltı yeme hakkını kazanan siz olursunuz.

Eğer kendinizi tehlikede hissederseniz hemen bir sarmal oluşturun. Böylece size kötülük yapmak isteyen solucanlar emellerine ulaşamayacaktır.
Android Sürümü: 2.3.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.6.2Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 4 436
 
Tarih 26-10-2022, 23:47
Etiketler: apk oyun indir
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: