Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » Renkli Android Oyunu Color Switch
Renkli Android Oyunu Color Switch

Renkli Android Oyunu Color Switch


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 3.0 ve üzeri

Renkli Android Oyunu Color Switch

Android tarafından sunulan Color Switch isimli oyun. Renklerin muhteşem dansına sahip olabileceğiniz bu eğlenceli aksiyon oyununda akıllıca davranmanız önemli. Oyunda amacınız rekor kırmak ve adınızı en üste yazdırabilmek.

Oyunda size bir top veriliyor ve bu topla önünüze gelen geometrik şekillerden başarı ile geçmeye çalışıyorsunuz. Yukarı doğru sürekli ilerleyerek oynadığınız bu oyun sandığınız kadar kolay değil. Çünkü her geçtiğiniz geometrik şekilde topunuzun rengi ile şeklin renginin aynı olması gerekiyor. Android oyunu olan Color Switch, dünya çapında çok sevilen bir oyun. 50 milyondan fazla kişi tarafından indirilen bu eğlenceli aksiyon oyunu sizde bağımlılığa neden olacak. En çok bağımlılık yaratan oyunlardan biri olmayı başaran "Color Switch", oynadığınız andan itibaren sizi içine çekiyor ve oyundan bir türlü kopamıyorsunuz.

Oyunun amacı size ait olan küçük topu önünüze çıkan geometrik şekillerden geçirerek ilerlemek. Geometrik şekiller farklı renklerde karşınıza çıkıyor. Oyunun zorluğu da burada başlıyor işte. Eğer geometrik şekilden geçmek istiyorsanız, o zaman şekil ile topunuzu aynı renkte tutmanız gerekiyor. Yoksa oyunu kaybediyorsunuz.
Topun rengini ayarlamak için üzerine dokunmanız yeterli oluyor. Her dokunduğunuzda rengi değişen topla istediğiniz rengi ayarlayıp geometrik şekilden geçebiliyorsunuz. Her seferinde yukarı doğru ilerlediğiniz Color Switch oyununda en yüksek puana ulaşarak birinci olabilirsiniz.

Android’in en sevilen aksiyon oyunu olan Color Switch’i Apk olarak indirmek için sitemizden faydalanabilirsiniz.
Android Sürümü: 3.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 6.7.1

Renkli Android Oyunu Color Switch Renkli Android Oyunu Color Switch

Renkli Android Oyunu Color Switch Renkli Android Oyunu Color Switch

Renkli Android Oyunu Color Switch
Renkli Android Oyunu Color Switch

[0 b] (İndirme: 73)
Color-Switch.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Eğitici Oyunlar
Gösterim: 3 002
 
Tarih 10-03-2017, 19:38
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: