Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Apk Oyun İndir » Hovercraft: Takedown Yarış Oyunu
Hovercraft: Takedown Yarış Oyunu

Hovercraft: Takedown Yarış Oyunu


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.2 ve üzeri

Hovercraft: Takedown

Farklı bir yarış oyunu oynamak istiyorsanız Android’den size sunulan Hovercraft: Takedown oyununu düşünebilirsiniz. Bağımlılık yapan bir oyun olan Hovercraft: Takedown, yılın 1 numaralı savaş yarış oyunu seçilmiştir.

Oyunda kötü niyetli kişilerce Hovecraft otobanı ele geçirilmiş durumda. Size düşen ise otobanları bu haydutlardan temizlemek. Bunun için araçlarınızı en iyi silahlarla donatmanız gerekiyor. Ne kadar temizlik o kadar puan demek sizin için.

Hovercraft: Takedown kişiselleştirilmiş bir oyundur. Oyunda sizin aracınızı istediğiniz gibi donatmanız için silahlar, lazerler ve füzeler hizmetinize sunulmuş durumda. Bu kadar çok donatılmış araçlarla size düşen görev ise düşman araçları paramparça etmek olacaktır. Bu işi zincirleme hale getirerek büyük patlamalar gerçekleştirebilir ve daha yüksek puan alabilirsiniz. Hovercraft: Takedown oyununda oldukça detaylı silahlar kullanılabiliyor. Bunların arasında en çok dikkat çeken uzun menzilli keskin nişancı topları, 360 derece dönebilen takipli lazerler ve 3 atış güdümlü roketler. Oyunun en güzel yanı ise bu silahların hepsini size bir seferde sunabilmesi. Bu sayede silahlar arasında seçim yapmak zorunda kalmayacaksınız.

Eğer yolunuz bittiyse hiç üzülmeyin. Yine elinizdeki silahları kullanarak dağları saniyeler içinde parçalayarak yepyeni yollar açabilirsiniz. Ayrıç kendi filonuzu kurup Hovercraft otobanının sahibi haline gelebilirsiniz. Hovercraft: Takedown oyununda ne kadar güçlüyseniz o kadar çok ganimete de sahip olursunuz. Ganimetin çok olması, size sonsuz eşya sağlanması anlamına da geliyor elbette. Daha önce hiç denemediğiniz tarzda bir yarış oyunu istiyorsanız sitemizden Hovercraft: Takedown Apk olarak indirerek bu dünyaya siz de adım atabilirsiniz.
Android Sürümü: 4.2 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.5.1


Hovercraft: Takedown Yarış Oyunu

[0 b] (İndirme: 43)
Hovercraft-Takedown.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir / Yarış Oyunları
Gösterim: 2 419
 
Tarih 9-08-2017, 20:41
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: