Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Apk Oyun İndir » Kopyacı Tom 3 - Dahi okulu Apk Oyun İndir
Kopyacı Tom 3 - Dahi okulu Apk Oyun İndir

Kopyacı Tom 3 - Dahi okulu Apk Oyun İndir


Kopyacı Tom 3 - Dahi okulu

Ünlü kopyacı Tom kendisini çok fazla özletmeden geri döndü.

Oyunun yeni sürümü Kopyacı Tom 3 - Dahi okulu Arcade tarzı oyun sevenler için geri döndü. Kahramanımız Tom, bu sefer dâhilerin okuduğu bir okulda kopya çekmeye çalışacak. Tom’un en büyük eğlencesi derslerde kopya çekmek. Hangi ders olduğu hiç önemli değil Tom tamamında kopya çekebilir. Ancak okulun en iyi öğrencisi gibi davranan Tom’a kopya çekmesi için yardımcı olmanız gerekecek.

Kahramanımız bu yeni oyunda dâhilerin eğitim gördüğü bir okulda mücadele verecek. Okulda dahi gibi görünmek ve yüksek notlar alması için Tom’a yardımcı olmanız gerekecek. Android oyunları sevenler için oldukça eğlenceli olan Kopyacı Tom 3 - Dahi okulu, oldukça keyif alacağınız bir oyun olarak karşınıza çıkacak.

Göreviniz Tom’un okulda kopya çekmesine ve dâhiler arasında kendisine bir yer bulmasına yardımcı olmak. Kopyacı Tom 3 - Dahi okulu oyununda karşınıza 100 tane birbirinden zorlu etap çıkacak. Her bölümde Tom’a kopya çektirmeniz ve yüksek not almanız halinde birbirinden özel oyun modlarının açılmasını da sağlayacaksınız.
Oldukça eğlenceli bir APK Oyun olan Kopyacı Tom 3 - Dahi okulu huysuz bir öğretmene karşı başarılı şekilde kopya çekmenizi sağlayacaktır. Oyunu APK olarak indirmek ve Tom’a yardımcı olmak istiyorsanız sitemizden Android oyunu indirebilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
Android Sürümü: 4.4 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.0.23


Kopyacı Tom 3 - Dahi okulu Apk Oyun İndir

[0 b] (İndirme: 72)
Kopyaci-Tom-3.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir / Klasik Oyunlar
Gösterim: 2 564
 
Tarih 17-06-2021, 01:23
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: