Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » Power Rangers Android Oyunu
Power Rangers Android Oyunu

Power Rangers Android Oyunu


Power Rangers Android Oyunu

Çocukların en sevdiği çizgi filmlerden biri olan Power Rangers’ı şimdi de oyun olarak görmeye ne dersiniz. Android’in en keyifli aksiyon oyunlarından biri olan Power Rangers: Legacy Wars, sanal canavarlar ve Ranger klonları yaratarak oynayabileceğiniz keyifli bir oyundur.

Özel ekibinizle birlikte kötü adamlarla savaşabileceğiniz bu oyunda savaşçılarınızı yükselterek ve en iyi takımı oluşturarak yeni oyun kilitlerini açabilirsiniz. Gerçek zamanlı bir Android oyunu olan Power Rangers: Legacy Wars, birbirinden eğlenceli ve zorlu bölümlerden oluşmaktadır.

Yeni 3D karakterleri ile oldukça keyifli bir oyun haline gelen Power Rangers: Legacy Wars’da birbirinden iddialı Rangers’ları görüntüleyebilirsiniz. Görselleri oldukça etkileyici olan Android oyunda bildiğini klasik Power Rangers karakterlerinin yanı sıra 40’dan fazla yeni karakter ile de karşılaşabilirsiniz.

Bu oyunda en iyi olmak için en iyi takımı kurmalısınız. Kurduğunuz takım ne kadar başarılı ise dünyanın dört bir yanından sizinle savaşmaya gelen grupları yenmeniz de o kadar kolay olacaktır. Power Rangers: Legacy Wars içinde size birbirinden önemli görevler verilecektir. Bu görevleri başarıyla tamamlayarak etapları tek tek geçebilirsiniz.

Oyunda ne kadar güçlüyseniz o kadar da başarılı olursunuz. Özellikle çizgi filminden bu ekibin tutkunu olanlar için vazgeçilmez bir oyun olmaya aday olan Power Rangers: Legacy Wars, keyifle vakit geçirebileceğiniz oldukça eğlenceli bir Android oyunu olarak karşınıza çıkacak. Power Rangers: Legacy Wars oyununu sitemizden APK olarak indirebilirsiniz.
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.4.1
Power Rangers Android Oyunu

[0 b] (İndirme: 30)
Power-Rangers-Legacy-Wars.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 2 187
 
Tarih 29-07-2017, 17:24
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: