Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » Arena Savaşları İçin Lineage 2: Revolution Android Oyunu
Arena Savaşları İçin Lineage 2: Revolution Android Oyunu

Lineage 2 Revolution APK icon


Arena Savaşları İçin Lineage 2: Revolution Android Oyun

Son zamanlarda piyasaya sürülmüş olan en iyi macera oyunlarından bir tanesi Lineage 2: Revolution oyunudur. Bilgisayardan, tabletten veya akıllı telefonlardan oynana bu eşsiz macera oyunu gerek tema gerekse eşsiz grafik tasarımı ile diğer macera oyunlarından ayrılmaktadır.

Lineage 2: Revolution Oyunu Hakkında Bilgi

Lineage 2: Revolution macera oyununda kişiler bireysel olarak veya grup kurarak düşmanlarını yok etmeye çalışır. Kişi ister kendi arkadaşlarından grup kurarak düşmanları ile savaşır isterse dünyanın çeşitli yerlerindeki oyuncularla klan oluşturarak düşmanlarını yok etmeye çalışır. Unreal 4 motoru ile grafikleri güçlendirilmiş olan Lineaga 2: Revolution özellikle mobil cihazlarda eşi benzeri görülmemiş bir görüntü kalitesi sunuyor. Oyunu akıllı cihazlarına indiren oyuncular PvP savaşlarına katılabilir veya Şato kuşatma görevinde yer alabilir. Bu görevde kişiler 50 kişilik grup kurar ve 50 kişiye karşı mücadele ederek şatoyu ele geçirmeye çalışır. Macera severler oyunu akıllı telefonlarına indirdikten sonra rakipleri ile mücadeleye girerek farklı bölgeler keşfetmeye çalışır. Gerçek rakiplerle savaşmak, online olarak savaşın içinde yer almak isteyen herkes kolay bir şekilde Lineaga 2: Revolution oyununu indirebilirler.

Lineage 2: Revolution Oyunu Nasıl İndirilir?

Yüksek görüntü kalitesi ile eşsiz bir macera oyununun içinde yer almak isteyen oyun severler apk oyun indir seçeneğini kullanarak dünyada milyonlarca oyuncunun oynadığı bu macera oyununu indirebilirler. Kişiler bu oyunu ücretsiz olarak indirdikten son kısa sürede kurulumunu yaparak mücadelenin içinde yer alabilirler.
Android Sürümü: 4.4 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.02.10

Lineage 2 Revolution APK indir


Lineage 2 Revolution Android indirArena Savaşları İçin Lineage 2: Revolution Android Oyunu

[96,98 Mb] (İndirme: 3)
Lineage-2-Revolution.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 429
 
Tarih 5-03-2018, 19:07
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: