Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Araba Yarış Oyunları » CSR Racing 2 APK İle Hız Yapmanın Zevkini Yaşayın
CSR Racing 2 APK İle Hız Yapmanın Zevkini Yaşayın

CSR Racing 2 Apk oyun icon


CSR Racing 2 İle Hız Yapmanın Zevkini Yaşayın

Apk oyun indir denilince ilk akla gelen uygulamaların başında CSR Racing 2 gelmektedir. Natural Motion Games tarafından üretilen Google Play ve Appstore’a yüklenerek CSR Racing (Android Araba Yarış Oyunu) devamı olarak ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulmuştur.

Mobil olarak araba yarış oyunları içerisinde en çok indirilen ve vakit geçirilen uygulamalar arasında yer almaktadır. Yüklendiği günden itibaren hız tutkunlarının ilgisini çeken oyun kısa sürede 10 milyon kez indirilmiştir. Grafikleri oldukça güzel olarak tasarlanan oyun bilgisayardaki araba yarışlarından pekte bir farkı yok gibi. Grafiklerin yanında ses efektleri de kullanıcılarına mükemmel bir oyun deneyimi yaşatıyor. İlk versiyona göre oldukça geliştirilen oyunda bölümleri geçebilmek oldukça zordur.

Oyun ücretsiz olarak indirilebilmektedir fakat yeni arabalar alabilmek için öncelikle yarışlardan coin denilen oyun paralarından kazanmanız gerekmektedir. Dileyen kullanıcılar gerçek para ile coin satın alabilir ve oyun içerisinde kullanabilir. CSR Racing 2 adlı mobil oyunda, dileyen oyuncular tek başına dileyen oyuncular ise multiplayer olarak online diğer oyuncularla yarışabilmektedir. Bu sayede dünyanın diğer ucundaki oyuncularla yarışabilir ve oyun içi ödüllere sahip olabilirsiniz.

Diğer oyuncularla bir ekip kurabilir diğer ekiplere karşı yarışabilirsiniz. Online oynarken aynı zamanda diğer oyuncularla sohbet edebilir ve arkadaş olarak da ekleyebilirsiniz. Yani oyun oynarken birçok arkadaş da kazanmanız mümkün.

CSR Racing 2 Nasıl Oynanır?

Oyunu indirdikten sonra kullanıcının ilk önce bir araba seçmesi gerekiyor. İlk başta aracın fazla özelliği bulunmasa da daha sonra yarışlara katılarak oyun parası toplayabilir ve bu ödülleri arabaları geliştirmek için kullanabilirsiniz. Jantlarını değiştirebilir, üzerine farklı yazılar ve süslemeler ekleyebilir ve aynı zamanda rengini de değiştirebilirsiniz. Ayrıca aracı koymak için bir garaj da tasarlanmaktadır. Yarışarak coin kazanmak yerine oyun içerisinde satın almalar da yaparak hızlı bir şekilde gelişebilirsiniz.
Android Sürümü: 4.4 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 3.3.1

CSR Racing 2 Apk oyun


CSR Racing 2 Android Yarış oyunu

CSR Racing 2 APK İle Hız Yapmanın Zevkini Yaşayın

[54,51 Mb] (İndirme: 228)
CSR-Racing-2.apk


Reyting:

Kategori: Araba Yarış Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 2 789
 
Tarih 2-09-2021, 22:39
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: