Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Apk Oyun İndir » Inotia 4 APK İle Kabile Savaşlarına Var Mısın?
Inotia 4 APK İle Kabile Savaşlarına Var Mısın?

inotia 4 Apk oyun icon


Inotia 4 APK İle Kabile Savaşlarına Var Mısın?

Com2us firmasının Google Play ve Appstore koyarak kullanıcılarına sunduğu Inotia oyun serisinin 4. olanı ücretsiz bir şekilde paylaşıldı. Apk oyun indir denilince ilk akla gelen oyunların başında Inotia 4 gelmektedir. Kısa sürede 5 milyon kişi tarafından indirilmiş ve oldukça beğenilmiştir. Oyun ücretsiz olarak kullanıcılarına sunulmuştur.

Oyun kabile savaşları olarak oynanmaktadır. 6 farklı kabile bulunan oyunu oynayabilmek için 6 farklı kabileden birini seçmeniz gerekmektedir. Özel yetenekleri olan kabile karakterleri için 15 adet farklı özel güç bulunmaktadır. Android oyun oynayan kullanıcıların oldukça beğenisini kazanan oyunda karakterinizi seçmeden oynayamazsınız. Sizi en iyi temsil eden karakteri seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Inotia 4 oyunu 400 farklı harita seçeneği sunuyor.

Ormanlı ve nehirli bölümlerden istediğinizi oynayabilirsiniz. Bu haritalardan kabileniz ile savaşabilirsiniz. Kendi kabilenizde ki kişiler haricinde haritada bulunan diğer bütün oyuncular sizin düşmanınız konumundadır. İnternet bağlantısı ile oyunu online olarak da diğer arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Oyun grafikleri 2 boyutludur ve grafikleri oldukça kalitelidir. Ses efektleri ise mükemmel denilebilecek düzeydedir.

Oyunda oyun parası bulunmaktadır ve bu parayla özel yetenekler elde edebilirsiniz. Bu özel yetenekler sayesinde ölümsüz olabilirsiniz. Bu paraları savaşarak kazanabileceğiniz gibi gerçek parayla da satın alabilirsiniz. Kabile savaşlarının haricinde görev yapmak isteyenler için de farklı görevler bulunmaktadır. Görevleri tamamlayarak oyunda ilerleyebilir ve para toplayabilirsiniz. Oyun içerisinde insanı rahatsız etmeyecek düzeyde reklamlar bulunmaktadır. Kabile savaşları ile zevkli vakit geçirebilir ve eğlenebilmeniz kaçınılmazdır.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.2.7

inotia 4 Apk oyun


inotia 4 Android oyun

Inotia 4 APK İle Kabile Savaşlarına Var Mısın?

[44,39 Mb] (İndirme: 18)
inotia-4.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 237
 
Tarih 15-03-2018, 22:09
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: