Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Strateji Oyunları » Modern İmparatorluk Savaşları Android Oyunu
Modern İmparatorluk Savaşları Android Oyunu

Modern İmparatorluk Savaşları Android Oyunu


Modern İmparatorluk Savaşları Android Oyunu - Invasion: Modern Empire

Heyecanlı savaş oyunlarından biri olan ve mükemmel efektleriyle, etkileyici grafik özellikleriyle Invasion: Modern Empire aradığınız mükemmel özellikler bir araya getirmiştir. Şiddetli bir savaşın ortasında, mükemmel uzun menzilli silahlarla, düşmana unutamayacağı bir ders veriyorsunuz. Tank simülasyonu ve uçak savar simülasyonu ile tam anlamıyla mükemmel bir asker rolündesiniz. Apk oyun indir kategorisinde tercih edilen ve oldukça başarılı efektlere sahip olan oyun, etkili ses özellikleriyle motivasyonda oldukça başarılı görünüyor.

Gerçek Bir Savaş

Heyecanlı bir savaş oyunu arıyorsanız, Invasion: Modern Empire aradığınız bütün özellikleri sizler için bir araya getirmiştir. Kahramanımız için silah tercihini yapabiliyorsunuz. Özel tercih özellikleriyle, oldukça kaliteli özelliklere sahip. Ayrıca, oyunda ilerledikçe savaş daha da kızışıyor. Duruma göre tanklar ve helikopterler, savaşın konusu haline geliyor. Gerçekçi efektlerle ve grafiklerle, arkadaşlarınızla oynamaktan keyif duyacağınız etkili bir oyun. Android oyun indir seçenekleri içerisinde tercih edebileceğiniz bu seçenekle, hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Kompozisyon Etkileyici

Gerçek savaş senaryolarını andıran ve gerçekçi kompozisyon seçenekleriyle oyuncuları etkileyen bu oyun, kategorisinde yüksek puan almıştır. Oyuncu memnuniyeti kategorisinde üst sıralarda yer alan Invasion: Modern Empire, kolay kolay vazgeçemeyeceğiniz bir oyundur. Alışkanlık yapacak ve unutulmayacak bir oyun istiyorsanız, bu oyunu denemelisiniz. İstediğiniz özelliklere sahip bu çalışma ile boş vakitlerinizde eğlencenin dibini yaşayabilirsiniz. Bilgisayar oyun dünyasında yeni bir oyun ile yeni heyecanlar arıyorsanız, bu oyunu denemeden karar vermeyin.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.38.51
Modern İmparatorluk Savaşları Android OyunuReyting:

Kategori: Strateji Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 510
 
Tarih 28-11-2018, 19:44
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: