Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » Savaşın Sanal Ortamı Modern Combat Versus APK
Savaşın Sanal Ortamı Modern Combat Versus APK

Modern Combat Versus: Çok Oyunculu Çevrimiçi FPS icon


Savaşın Sanal Ortamı Modern Combat Versus

Fransız oyun şirketi Gameloft, popüler olan Modern Combat serisine bir yenisini daha eklemiştir. Oyunun adı Modern Combat Versus olmuştur ve apk oyun indir sitelerinden ücretsiz olarak indirilebilir. Çevrimiçi bir oyundur ve oynamak için aktif bir internet bağlantısı gerekir.

Modern Combat Versus: Çok Oyunculu Çevrimiçi FPS, futuristik bir dünyada arena tabanlı çoklu kullanıcı ve tek oyunculu sistemlerini içeren bir oyundur. Oyuncular, ajanlar adı verilen 12 savaşçıdan birini seçerek kontrol altına alır. Her biri farklı görünür ve bazı becerilere sahiplerdir. Bir kullanıcı bunları rekabetçi ve düşmanla paralel hale getirmek için düzenli olarak yükseltmelidir. Uygulama içi satın alımların yapıldığı yer bu noktadadır. Zafer kazandıkça, oyuncuya coin verilir. Coinler oyun oynayarak veya herhangi bir oyun platformunda para ödeyerek satın alınabilir.

Serideki daha önceki oyunlarda olduğu gibi, tarihsel olaylara dayalı hiçbir kariyer modu ya da misyon yoktur. Oyun PC'ler için popüler olan Counter Strike ‘ye oldukça benzemektedir. Kullanıcılar basit yarışmalarda rakip takımlar yaratmak, takım oluşturmak için diğer oyunculara katılabilir. Amaç her zaman aynıdır yani düşman askerlerinin hepsini ortadan kaldırmaktır. Genel olarak, görseller Modern Combat 5'den daha zengin görünüyor ve bu oyunun daha gerçekçi olduğunu açıklıyor. Kurulumdan sonra öncekinden daha fazla alan gerektiren oyun, yaklaşık 2 GB yer kaplıyor.

Oyun daha gelişmiş ve kullanıcı dostu olan kontroller sunuyor. Oyuncular düşmana otomatik olarak ateş edebilir veya manuel çekim seçeneğiyle hareket edebilir. Oyuncu hareketlerini kontrol eden sanal kumanda çubuğu sabit değildir. Ekranın sol tarafında herhangi bir yere dokunularak erişilebilir. Genel olarak, Modern Combat Versus, tüm bu kontroller açısından en iyi First Person Shooter oyunlarından biridir. Oyun, bu türü hiç oynamamış sıradan oyuncular için bile ideal basitlikte ve anlaşılabilir özelliktedir.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.8.4

Modern Combat Versus: Çok Oyunculu Çevrimiçi FPS APK


Modern Combat Versus: Çok Oyunculu Çevrimiçi FPS Android

Savaşın Sanal Ortamı Modern Combat Versus APK

[86,67 Mb] (İndirme: 62)
Modern-Combat-Versus.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 619
 
Tarih 11-07-2018, 20:08
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: