Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » İşte Aksiyon Android Legacy of Discord Oyunu
İşte Aksiyon Android Legacy of Discord Oyunu

İşte Aksiyon Android Legacy of Discord Oyunu


Legacy of Discord-FuriousWings Oyunu Açıklaması

Legacy of Discord, oyuncuların büyük ve hızlı tempolu PvP savaşlarına katıldığı, ücretsiz oynanabilen mobil bir oyundur. Yolculuğa basit bir Berserker, Sorceress ya da Bladedancer olarak başlanır ve durdurulamaz bir güç haline gelmek için yükselinir.

Oyun İçeriği

Ücretsiz oynanabilen Legacy of Discord'un dünyasında farklı yeteneklere sahip üç tür kilitli sınıftan biri seçilir ve acımasız kombinasyonlar için zincir saldırıları öğrenilir. Güçlü bir on beş saniyelik evrim benzeri gibi ana karaktere özel istatistiklerin ve özelliklerin kilidini açmak için Wraithwings edinilir. Altın ve oyun hakkı kazanmak için NPC'lerin verdiği görevler yerine getirilmelidir. PvP'de beş oyuncudan oluşan bir ekiple çalışılır ve kazanan oyuncu geniş çaplı ücretsiz PvP savaşlarına katılabilir. Ayrıca, oyunda evcil hayvan alınabilir ve görünümleri ile savaş yetenekleri değiştirilebilir. Bununla birlikte en çok puan toplanan Guild Savaşları'nda yer alınır.

Oyunun Anahtar Özellikleri

Oyun, apk oyun indir sitelerinden elde edilebilir. Oyunda toplam üç sınıf vardır. Her biri benzersiz yeteneklere sahip bir kadın Sorceress, bir erkek Berserker veya bir erkek Bladedancer arasından seçim yapılır. Wraithwings ile evrim geçirilir. Wraithwings'in kilidi açılır ve güçlü bir on beş saniyelik evrim kazanılır. Boss Challenges gibi görevler üstlenilir. Silah geliştirme sistemlerinden olan zırh ve silahların istatistikleri arttırılabilir. Ayrıca, her sistem farklı kaynaklar gerektirir.

Discord Legacy: Furious Wings, bir iPod Touch 5 üzerinde bile kararlı bir şekilde çalışabilen, GTArcade tarafından mobil cihazlar için üretilmiş, ücretsiz bir tam 3D MMORPG oyunudur. Oyun başlangıçta yüzeysel görünebilirken, Action-RPG aslında MMORPG etiketini gerçekten hak eden birçok özelliğe ve çok oyunculu oyun moduna sahiptir. Oyun, maalesef bazı bölümler için tercüme sorunlarından muzdariptir ve görevleri yerine getirebilmek için daha fazla zaman harcanabilir.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 2.0.3
İşte Aksiyon Android Legacy of Discord Oyunu

[91,87 Mb] (İndirme: 19)
Legacy-of-Discord.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 385
 
Tarih 26-03-2018, 20:06
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: