Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » Heyecan Dolu Tank ON 2 - Jeep Hunter APK Oyunu
Heyecan Dolu Tank ON 2 - Jeep Hunter APK Oyunu

Heyecan Dolu Tank ON 2 - Jeep Hunter APK Oyunu


Tank ON 2 - Jeep Hunter APK Oyunu

Tank On 2, bir diğer adıyla Jeep Hunter oyunu apk oyun indir seçenekleri kullanılarak oynanabilecek bir tür oyundur. 12 yaşından itibaren herkes oynayabilir. Tamamen hızlı bir şekilde akıllı telefonlara indirilmektedir. Her türde mobil aplikasyon ile birlikte mutlak uyum içerisinde çalışmaktadır. Yüksek grafik kalitesine sahiptir. Söz konusu oyununun küçük demo versiyonlarını indirip deneme seçeneğine de sahip olabilirsiniz. Bu bir defans oyunudur ve savaş atmosferi içerisinde tanklar ile birlikte topraklarını savunmaya değerdir. Milyonlarca kişi tarafından cep telefonlarına indirilerek oynanan son derece popüler bir oyundur. Aynı zamanda bu oyunun 3D olma özelliği de bulunmaktadır.

Söz konusu oyun içerisinde ilerleyerek levelleri tamamlama ve ödülleri alma avantajı da sunulmaktadır. Kullanılacak olan silahlar bölüm atlandıkça değişmekte ve gelişme göstermektedir. Kullanılacak silahlar arasında roket atarlar, minigunlar ve enerji reaktörler yer almaktadır. Oyunun Hd kalitesi ile birlikte tamamen gerçekmiş bir ortamda oynanmaktadır. Tekli ve çoklu oynama seçenekleri de yer almaktadır. Misyonları tamamladıkça altın ve gümüş kazanmak ve bu ödüller ile yeni silahlara sahip olmak diğer seçenekler arasında bulunmaktadır.

Apk Oyun İndirmenin Avantajları

Aplikasyon oyun indirmeden önce söz konusu oyunu oynayan diğer kullanıcıların tüm yorumlarını okuyabilir ve değerlendirmenizi ona göre yapabilirsiniz. Bununla birlikte her oyunun kendine özgü bir puanı vardır. Bu puanlar yıldızlı bir sistem içerisinde gösterilmektedir. Siz de oyunu denedikten sonra puan verebilir ve ortalama puanlara katkıda bulunabilirsiniz. Puanlar 1'den 5'e kadar sıralanmaktadır. Aynı zamanda tank on 2 oyununun yüklenme sayısını da seçenekler arasında görebilirsiniz. Mevcut sürümü de görerek telefonunuza ve mobil uygulamalarınıza uygun olup olmadığını önceden görebilirsiniz. Uygulama içi ürünler kısmından da mevcut oyunun fiyat listesini değerlendirme avantajına sahipsiniz.
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.22.16


Heyecan Dolu Tank ON 2 - Jeep Hunter APK Oyunu

[66,61 Mb] (İndirme: 8)
Tank-ON-2-Jeep-Hunter.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 370
 
Tarih 30-03-2018, 20:13
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: