Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Apk Oyun İndir » MARVEL Hayranları için Strike Force APK
MARVEL Hayranları için Strike Force APK

MARVEL Strike Force Android


MARVEL Hayranları için Strike Force APK

MARVEL Strike Force'ta, telefonun veya tabletin için bu aksiyon dolu, görsel olarak çarpıcı, oynaması ücretsiz oyun için müttefikler ve baş düşmanlar ile savaşa hazır ol. Dünya üzerinde bir taarruz başladı ve Süper Kahramanlar ve Süper Kötü Adamlar taarruza karşı koymak için birlikte çalışıyor! Yepyeni bir düşman tehdidine karşı stratejik bir çatışmaya girerken Örümcek Adam, Doktor Strange, Groot, Roket Rakun, Loki, Elektra, Kaptan Amerika ve Iron Man'in içinde bulunduğu nihai taburunu bir araya getirerek sorumluluğu üstlen. Şimdi savaş zamanı! Taburunu topla ve Dünya'yı kurtarmak için savaşa hazır ol!

TABURUNU TOPLA
Saldırı kuvvetini al ve Iron Man, Kaptan Amerika, Loki, Elektra, Dr. Strange ve daha fazlası gibi güçlü MARVEL Kahramanları ve Süper Kötü Adamlarından bir tabur oluştur.

EVRİMLE GÜÇLEN
Her zamankinden daha güçlü olmak için Süper Kahramanlar ve Süper Kötü Adamları donat ve yükselt.

STRATEJİK EGEMENLİK
Kiminle savaştığın önemli. Düşmanları ortadan kaldırmak istiyorsan kombo hamle yapmak için belirli Süper Kahramanlarla Süper Kötü Adamları eşleştir. 5'e 5 savaşlarda uzman dövüş taktikleri, sana Marvel Evreninin en büyük kötü adamlarını ortadan kaldırma gücü verecek.

DESTANSI ÇATIŞMA
Kahramanların tek bir dokunuşla dinamik zincirleme komboları başlatırken, sinema tadında ezber bozan oyun görüntülerini tecrübe et.

ÇARPICI GÖRSELLER
Piyasaya sürülen görsel olarak en çarpıcı mobil oyun deneyimlerinden birini yaşa. Marvel Süper Kahramanların ve Süper Kötü Adamların, telefonunda olabildiğince gerçek gibi görünüyor!
Android Sürümü: 5.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 5.8.0
MARVEL Hayranları için Strike Force APK

[87,56 Mb] (İndirme: 41)
MARVEL-Strike-Force.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 471
 
Tarih 3-11-2021, 21:37
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: