Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Çocuk Oyunları » Toca Life World Çocuk Oyunu İndir
Toca Life World Çocuk Oyunu İndir

Toca Life World Android indir


Toca Life World Çocuk Oyunu İndir

Toca Life World Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz çocuklar için eğitim oyunudur. Çocukların beğenerek oynayabileceğini düşündüğüm oyunda rengarenk bir atmosfer yer alıyor. Çocukların kendi hikayelerini oluşturabildikleri bir ortam olan Toca Life World ile Toca Life'ın tüm uygulamalarını da kullanma imkanı sağlıyorsunuz. Kendinizi özgür hissedebileceğiniz bir ortam sunan oyunda farklı karakterleri de kontrol edebiliyorsunuz. Farklı şehirlerde oynayabileceğiniz ve eşsiz bir deneyim yaşayabileceğiniz oyunda nefes kesen bir atmosfer yer alıyor.

Çocukların büyük bir beğeni ile oynayabileceğini düşündüğüm oyunda farklı mekanlar da yer alıyor. Çeşitli ödüllerin de sahibi olabileceğiniz oyunda eğitici içerikler yer alıyor. Çocukların hayal gücünü geliştirmeye yönelik bir uygulama olarak nitelendirebileceğim Toca Life World, renkli grafikleriyle de ön plana çıkıyor. Bu tarz bir oyun arayışınız varsa Toca Life World, mutlaka telefonlarınızda yer alması gereken bir oyun diyebilirim.

Çocukların keşfetmeye ve oynamaya davet edildiği çok canlı bir sanal şehir sunuyor. Etkileşmek için bir sürü renkli karakter ve keşfedilecek dört farklı şehir var. Çocuklar öykü anlatmak için öğeleri ve karakterleri ekran etrafında hareket ettirebilirler ve bu, çocukları tamamen yeni bir şekilde yaratıcı olmaya teşvik ederken hayal gücünü canlandırmanın harika bir yoludur ve ebeveynler de çocuklarının yanında oynayabilirler.

Toca Life World oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Toca Life World Android indir
Android Sürümü: 5.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.46

Toca Life World Android indir
Reyting:

Kategori: Çocuk Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 099
 
Tarih 16-06-2022, 01:41
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: