Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » INDESTRUCTIBLE (Android Arabalı Silah Oyunu)
INDESTRUCTIBLE (Android Arabalı Silah Oyunu)

INDESTRUCTIBLE (Android Arabalı Silah Oyunu)
INDESTRUCTIBLE (Android Arabalı Silah Oyunu)

Indestructible sıradan araba yarışı oyunlarına benzemeyen, oldukça farklı ve bir o kadar da eğlenceli bir yapıyı ücretsiz olarak Android cihaz kullanıcılarına sunan bir araba oyunudur.

Indestructible'da parlak boyalarıyla göz kamaştıran yarış arabalarının yerine silahlarla donatılmış yol canavarlarını kontrol ederek diğer arabaları ezip geçiyoruz ve aksiyonu doyasıya yaşıyoruz. 3 boyutlu araba savaşı oyunu olarak tanımlanabilecek Indestructible'da aracımızı farklı silahlarla savaşa hazırlamaktayız ve hem ateş ederek hem de rakiplerimizin üzerine aracımızı sürerek onları devre dışı bırakmaya çalışmaktayız.

Indestructible bu eğlenceli oyun yapısını yüksek kaliteli grafiklerle birşleştiriyor ve görsel olarak da oyun severleri tatmin ediyor. Oyunun sunduğu aksiyonu yaratabilmek için özel olarak geliştirilmiş fizik motoru işini gayet iyi bir şekilde yerine getirmekte. Oyunda rakip arabaları pist dışına itme ve devirme gibi eylemleri gerçekleştirebildiğimiz gibi rampalardan atlayarak çılgın akrobatik hareketler ve taklalar gerçekleştirebiliyoruz.

Indestructible bize aracımızı makinalı tüfekler, roket atarlar ve lazer silahları gibi farklı silah seçenekleriyle güçlendirme imkanı veriyor. Oyunun online altyapısı sayesinde diğer oyuncularla arenada kapışabiliyoruz ve Capture the Flag ve Recover the Charge gibi farklı multiplayer modlarında yeteneklerimizi test edebiliyoruz.

NOT: Oyun boyutu 101 Mb olup aşağıdaki dosyayı kurduğunuz zaman WiFi bağlantı ile güncelleme yapmanız tavsiye olunur.
Android Sürümü: 2.1 ve üzeri
INDESTRUCTIBLE (Android Arabalı Silah Oyunu)

[1,57 Mb] (İndirme: 190)
indestructible-3.0.0.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 5 211
 
Tarih 31-12-2013, 22:30
Etiketler: indestructible apk
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: