Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » Sling Kong Android Goril Oyunu
Sling Kong Android Goril Oyunu

Sling Kong Android Goril Oyunu


Sling Kong

Android arcade oyunlarından biri olan Sling Kong, çok seveceğiniz bir goril karakterini oynattığınız eğlenceli bir oyun. Cep telefonu ya da tablet üzerinden oynayabileceğiniz Sling Kong size keyifli vakit geçirme garantisi veriyor.

Oyunda size şempanze ve denizanasının da içinde olduğu 80’den fazla karakter eşlik edecek. Karakterlerin hepsi de birbirinde çılgın ve renkli. Bu sayede eğlenceli bir dünyaya adım atmış olacaksınız.

Sling Kong oyununda amaç sevimli gorili zorlu etaplarda yukarıya doğru tırmandırmak. Ancak bu iş sandığınız kadar kolay değil. Çünkü oyunda sizi zorlu etaplar bekliyor. Her etapta sizin için birbirinden zorlu engeller hazırlanmış. Sizin yapmanız gereken ise o engellere takılmadan ilerlemek. Eğer takılırsanız oyun başa dönecektir.

Android oyunu olan Sling Kong’da aslında oyun kontrolü düşündüğünüz kadar zor değil. Oyunun zorluğunun aksine çok kolay kontrol edilebilme özelliğine sahip. Oyunu oynarken gorili çekip yeri geldiği zaman bırakmanız yeterli olacaktır.

Daha öncede söylediğimiz gibi oyunda 80’den fazla karakter bulunuyor. Ancak ilk olarak goril ile yola başlıyorsunuz. Oyunda ne kadar ilerlerseniz o kadar çok para kazanıyor ve farklı karakterlerden bu kazandığınız para ile satın alabiliyorsunuz. Oyunda size sunulan bir de çark bulunuyor. Bu çarkı çevirdiğiniz zaman size ekstradan ödül ve altında verilecektir. Bu sayede karakterlerinizi değiştirebileceksiniz. Bu eğlenceli oyunu denemek isterseniz sitemizden Apk olarak indirebilirsiniz.
Android Sürümü: 5.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 3.25.15


Sling Kong Android Goril Oyunu

[0 b] (İndirme: 101)
Sling-Kong.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları
Gösterim: 2 571
 
Tarih 17-09-2021, 21:40
Etiketler: apk oyun indir
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: