Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » Aksiyonu Bol Nonstop Chuck Norris Oyunu
Aksiyonu Bol Nonstop Chuck Norris Oyunu

Aksiyonu Bol Nonstop Chuck Norris Oyunu


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0.3 ve üzeri

Aksiyonu Bol Nonstop Chuck Norris Oyunu

Aksiyon oyunlarından hoşlananlar için oldukça keyifli bir oyun olan Nonstop Chuck Norris, evreni kurtarması için Chuck Norris krakterine yardım etmek üzerine kuruldu. Oldukça çılgın özelliklere ve silahlara sahip olan karakterimizin gücü oyunda her şeye yetiyor.

Karşısına sınırsız sayıda hain çete sürüleri çıkan Norris, onları döverek bölgeleri temizliyor ve oyunda ilerliyor. Tabi ki bu işlem sırasında sizin de yardımınıza ihtiyacı var. Ona daha güçlü olması için yardım edebilir, evreni birlikte kurtarabilirsiniz.

Yardım ederken hiç kendinizi yormanıza gerek yok, siz sadece gerekli desteği verin ve gerisini Norris’e bırakın. Oyuna ara verseniz bile yerinde duramayan Norris, tüm hainleri kısa zamanda yok edip sizin için gerekli olan ödülleri toplayacaktır.

Nonstop Chuck Norris oyununda birbirinden farklı ve eğlenceli silahları bir arada bulabilirsiniz. Bunların arasında elektrikli testere ve selfie çubuğu da bulunur. Özellikle döner tekmesi ve şınav darbesi ile düşmanlarını anında alt edebilen Norris, oldukça keyifli vakit geçirmeniz konusunda size yardımcı olacaktır.

İnternete ihtiyaç duymayacağını Nonstop Chuck Norris, tek parmağınızı kullanarak oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir aksiyon oyunudur. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu oyunun içinde kendinizi daha da güçlendirmek için alacağınız silah ve eşyalar içinse para ödemeniz gerekebilir. Android kullanıcıları için oldukça keyifli olan bu oyunu APK olarak indirmek ve eğlenceli zaman geçirmek için sitemizden yardım alabilirsiniz.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.3.6

Aksiyonu Bol Nonstop Chuck Norris Oyunu Aksiyonu Bol Nonstop Chuck Norris Oyunu

Aksiyonu Bol Nonstop Chuck Norris Oyunu
Aksiyonu Bol Nonstop Chuck Norris Oyunu

[0 b] (İndirme: 23)
Nonstop-Chuck-Norris.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 741
 
Tarih 15-05-2017, 16:40
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: