Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Apk Oyun İndir » Rakamları Vurma Oyunu - One More Brick
Rakamları Vurma Oyunu - One More Brick

Rakamları Vurma Oyunu - One More Brick


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0.3 ve üzeri

Rakamları Sıfırlama Oyunu - One More Brick

Favori Android oyununuz bulmaca türü oyunlar ise One More Brick sizin için en doğru seçenek olacaktır. Bu eğlenceli bulmaca oyunu internete ihtiyaç duymadan keyifli vakit geçirmenize yardımcı olacaktır.

Oldukça sürükleyici bir oyun olan One More Brick, aşamalardan oluşan bir oyun olarak bilinmektedir. Her aşaması biraz daha tehlikeli olan oyunda zorlu bloklar sizi bekliyor olacak. Eğlenceli bir blok kırma oyunu olan One More Brick, çevrimiçi oynanabileceği gibi çevrimdışı da keyifle oynanacak bir oyundur.

Önünüze çıkan tüm blokları yok etmek üzerine kurulmuş olan bu oyunda başarılı oldukça birbirinden özellikle hediyeler almak da mümkün olacak. Android bulmaca oyunu olan One More Brick içinde isteğe bağlı olarak farklı özellikleri satın alarak zorlu etapları çok daha kolay da geçebilirsiniz.

Sosyal ağlar arasında en çok tercih edilen Facebook üzerinden de oynayabileceğiniz One More Brick oyunu sayesinde arkadaşlarınızla yarışarak keyifli zaman geçirebilirsiniz. Hadi onlara en iyi blok kırıcının siz olduğunuzu gösterin.

One More Brick oyunu birçok farklı aşamadan oluşan oldukça eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Android oyunlar arasında en sevilenlerden biri olan blok kırma oyununda Fabrika, Orman, Çöl, Şehir, Volkan ve Uzay başta gelmek üzere 10’dan fazla farklı mekanda mücadele edersiniz. Normal, ender ve Efsanevi seviyelerinde yarışacağınız bu keyifli blok kırma oyununu sitemizden APK olarak indirebilirsiniz.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.1.13

Rakamları Vurma Oyunu - One More Brick Rakamları Vurma Oyunu - One More Brick

Rakamları Vurma Oyunu - One More Brick
Rakamları Vurma Oyunu - One More Brick

[5,98 Mb] (İndirme: 82)
One-More-Brick.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir / Zeka ve Bulmaca
Gösterim: 2 612
 
Tarih 1-06-2017, 00:10
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: