Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Apk Oyun İndir » Sihirli Kılıçlar Oyunu Guild of Heroes Apk İndir
Sihirli Kılıçlar Oyunu Guild of Heroes Apk İndir

Guild of Heroes: Sihirli Kılıç APK icon


Guild of Heroes: Sihirli Kılıç Apk Oyun İndir

Apk oyunları android veri tabanı yüklü olan cihazlara indirilen ve bu cihazlarda sorunsuz olarak çalışabilen uygulamalardır. Apk oyun indir araması ile hangi ortamda olursa olsun android işletim sistemli bir cihaza kolayca istenilen apk oyunlar ve uygulamalar yüklenebilmekte ve kolayca kullanılabilmektedir.

Guild of Heroes: Sihirli Kılıç oyunu ve oynanışı

Oyun android uygulama platformlarında kolayca aranarak bulunabilen bir oyundur. Oyunu oynamak isteyen kullanıcılar öncelikle oyunu kendi marketlerinden indirerek kurmalıdırlar. Oyunu kurduktan sonra oynama aşamasına geçerken öncelikle bir karakter oluşturmak gerekmektedir. Oluşturulacak olan karakter tamamen kendi isteğinize göre olan ve oyunun size sağlamış olduğu altyapı ile sınırlandırılmıştır.

Son günlerde internet üzerinde de reklamları artan oyunun indirilme sayısı ve oynayan oyuncu sayısı gün geçtikçe artış göstermektedir. Bu da oyunun kolayca bulunup indirilmesi ve oynanmasının oldukça kolay ve zevkli olmasından kaynaklanmaktadır.

Oyun içerisinde karakterimizi oluşturduktan sonra oyunun sizlere verdiği görevler sırasıyla yerine getirilerek oyun seviyesi ve size verdiği ödül puanları artmaktadır. Bunun ile birlikte daha fazla görev yaptıkça seviye daha da artar ve oyunun içeriği sizin oyunu oynama durumunuza göre özel olarak şekillenir. Oyunda karakter olarak büyücü, cadı, okçu ve savaşçı gibi özellikleri olan karakterler oluşturulup oynanabilmektedir. Oyunu oynarken daha kolay seviye atlamak amacıyla oyunun sizlere göndermiş olduğu küçük küçük yaratıkları da öldürmek daha iyi olacaktır. Son zamanların en eğlenceli oyunlarından biri olarak değerlendirmek doğru olacaktır.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.61.1

Guild of Heroes: Sihirli Kılıç APK Guild of Heroes: Sihirli Kılıç AndroidSihirli Kılıçlar Oyunu Guild of Heroes Apk İndir

[67,49 Mb] (İndirme: 15)
Guild-of-Heroes.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 485
 
Tarih 12-03-2018, 22:55
Etiketler: apk oyun indir
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: