Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Aksiyon Oyunları » Retro City Rampage DX APK Oyun
Retro City Rampage DX APK Oyun

Retro City Rampage DX APK Oyun


Retro City Rampage DX APK Oyun

Akıllı telefonlardan önce insanlar vakit geçirmek için bilgisayarları kullanmaktaydı ve bilgisayar üzerinden oyunlar indirerek eğlenmekteydi. Bilgisayar üzerinden oyun indirip ve kurma işlemi yapan kişiler bilmektedir ki .exe dosyası ile oyunlar kurulmaktadır.

Telefondan oynayan kişiler bu şekilde dosya seçme ve kurma işlemi ile ilgilenmedikleri için bilmemeleri normaldir ancak telefona oyun indirmek için apk oyun indir denilmesi yeterli olacaktır. Bu şekilde de istediğiniz tarzda oyunları aratmanız yeterli olacaktır. İndirilen oyunların istatistiklerine bakıldığında genelde aksiyon ve rol oyunları başta olmakta ve bunları genelde erkekler tercih etmektedir.

Onlar için tam da istedikleri gibi bir oyun olacak olan Retro City Rampage DX, hem yaşı büyük olanların hemde genç yaştaki kişilerin hoşuna gidecek bir türdür. Çünkü oyunun tarzı oyun salonlarında belirli sürelik oynanan oyunları andırmaktadır. Bu nedenle birçok kişinin ilgisini çekmiş görünmektedir ki genelde indirilen yer olan Google Play Store üzerindeki oylama da 5 puan üzerinden 4,7 almış bulunmaktadır ki sadece 1 yıl kadar piyasada olan bir oyundur.

Oyunun içeriğinde insanların rol üstlenerek oynayacağı 60 farklı bölüm, 40 farklı deneyim alanı, 25 farklı silah ve güç, 50 farklı kullanabileceği araç, 200 farklı kıyafet sağlama ve oyuncuların oyunda zevk alması ve onları eğlendirmesi için 2,5 saatlik bir oyun müziği de yer almaktadır. Bu tür bir oyun tamda aksiyon severlere hitap etmektedir.
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.0.5
Retro City Rampage DX APK OyunReyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 547
 
Tarih 18-03-2018, 12:36
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: