Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Strateji Oyunları » Battle Boom APK İle Eğlenceye Varmısın?
Battle Boom APK İle Eğlenceye Varmısın?

Battle Boom APK İle Eğlenceye Varmısın?


Battle Boom APK İle Eğlenceye Varmısın?

Battle Boom, oyunu FourThirtyThree şirketi tarafından android kullanıcıları ile paylaşıldı. Gerçek zamanlı olarak oynanan ve stratejik savaş oyunu olan Battle Boom kısa sürede kullanıcıları tarafından oldukça beğenildi. Kısa bir süre içerisinde 1 Milyon kişi tarafından indirilmiştir ve 193 MB boyutundadır. Oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Dilerseniz oyun içi satın alımlarda gerçekleştirebilirsiniz. Oyun içerisinde doğru taktikler ile ilerlemeli ve her taktiğinizi her savaşta değiştirmelisiniz. Katılacağınız savaşları kazanmak tamamen sizin elinizdedir. Tankları doğru zamanda savaş alanına sürmelisiniz.

Battle Boom oyunu RTS tarzı ile oyuncularının dikkatini çekmektedir. Oyun içerisinde birçok askeri ekipman bulunmaktadır. Stratejinizi oluştururken askerleri bu ekipmanlarla doğru bir şekilde donatmalı ve yönlendirmelisiniz. Oyun içerisinde ilerledikçe geçilen bölümler bulunmaktadır. Bu bölümleri geçebilmek için doğru askerleri seçmeli ve doğru ekipmanları kullanarak savaşları kazanmanız gerekmektedir. Savaş kazandıkça yeni ekipmanlar ve bölümlerle karşı karşıya kalacaksınız.

Oyunu dilerseniz online olarak takım halinde de oynayabilir ve bu sayede harikalar yaratabilirsiniz. Apk oyun indir denilince kullanıcıların aklına gelen oyun grafikleri ve ses efektleri ile de harika bir tasarıma sahip. Ayrıca oyunu panoramik olarak oynarken emrinizde bulunan 70'den fazla askeri birime emir vererek savaşları kazanabilirsiniz. Ayrıca oyun üzerinde chat odaları bulunmaktadır. Bu sayede tanımadığınız kişilerle klanlar kurabilir ve savaşlara bu şekilde katılabilirsiniz veya arkadaşlarınızla savaşlara katılabilir ve bu sohbet odaları sayesinde irtibatlı bir şekilde savaşlara katılabilirsiniz.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.0.7
Battle Boom APK İle Eğlenceye Varmısın?

[31,86 Mb] (İndirme: 8)
Battle-Boom.apk


Reyting:

Kategori: Strateji Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 166
 
Tarih 25-03-2018, 13:29
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: