Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Apk Oyun İndir » PUBG Mobile 2.3 Apk İndir
PUBG Mobile 2.3 Apk İndir

pubg mobile apk download


PUBG Mobile 2.3 Apk İndir2018 yılında oyuncular için lansmanı yapılan PUBG Mobile, mobil cihazlarda en çok indirilen ve oynanan BR oyunlarından biri olmak için diğer oyunların önüne geçti. Birçok yeni oyuncu günlük olarak katılır ve oyuncu tabanını daha da genişletir.

Onlara daha iyi bir oyun deneyimi sağlamak için Tencent Games, oyuna değişiklikler ve eklemeler getiren periyodik güncellemeler içerir. Devam eden 2.2 güncellemesi bir hit olurken, oyuncular 2.3 güncellemesinin yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyorlar.

Yaklaşan 2.3 güncellemesi, 2022’nin altıncı ve son büyük güncellemesi olacak. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncular güncellemenin 11 Kasım ile 15 Kasım arasında yayınlanmasını bekleyebilirler. Ancak tahminlere göre en olası çıkış tarihi 13 Kasım.

Pubg Mobile 2.3 90 FPS Yapmapubg mobile apk download


Çeşitli bölgelerde 13 Kasım’da beklenen PUBG Mobile 2.3 güncellemesi yayınlanma zamanı:

Bangladeş: 06:00
Nepal: 5.45
Türkiye: 05:00
Pakistan: 5.00
ABD: 12 Kasım’da 19.00 (New York Saati)
Rusya: 5.00 – 6.00
Endonezya: 06:00 – 07:00
Japonya: 10:00

Devam eden C3S8 8 Ay 16 Royale Geçişinin 19 Kasım’da sona ermesi planlanıyor, bu da yeni Döngü 3 Sezon 9 ve Ay 17 Royale Geçişinin 20 Kasım’da ekleneceğini gösteriyor.

Her büyük güncelleme, yeni sezonun başlamasından neredeyse bir hafta önce dahil edildiğinden, yukarıda belirtilen zaman dilimi buna göre tahmin edilmiştir.

Ancak son birkaç güncellemede, güncellemenin farklı bölge ve cihazlarda herhangi bir engel olmadan yayınlanması için birden fazla güne ihtiyaç duyulduğuna tanık olundu.

Bu nedenle, yaklaşan 2.3 güncellemesinin de birkaç gün içinde kullanıma sunulması makul. Oyunculardan, güncellemenin sorunsuz kurulumu için yeterli depolama ve veri tutmaları isteniyor.

PUBG Mobile’da yaklaşan 2.3 güncellemesinde eklenmesi beklenen sızdırılmış özellikler

Tencent Games, dünyanın dört bir yanındaki oyuncular için yaklaşmakta olan 2.3 yamasının beta varyantını zaten yayınladı. Aynısı, PUBG Mobile’ın resmi web sitesine giderek indirilebilir.

Beta sürümüne eklenen özelliklere dayanarak, yaklaşan Kasım güncellemesi, dünya çapındaki oyuncular için Battle Royale deneyimini büyük ölçüde iyileştirecek harika özellikler, modlar, temalar ve etkinlikler getirecek şekilde ayarlandı.

PUBG Mobile’da gelecek 2.3 güncellemesine dahil edilecek en iyi özelliklere bir göz atın:

1) AFTERMACH 2.0

Zırh Yükseltmeleri
Ateşli Silah Yükseltmeleri
Yeni Enerji Mekaniği
Sarf Malzemeleri Ayarlamaları
Yeni Bunkerler
Hazine haritaları
Yarı kamyon
İlaç dolabı
Muhafız Karakolları
Geri Çağırma Kuleleri
Mağaza Geri Çağırma2) Futbol temalı mod (sınırlı önizleme)

Futbol temalı mod için haritalar: Erangel, Nusa, Livik
Yeni Taktik Eşya – Altın Ayakkabı
Yeni Atılabilir – Futbol
Yeni Temalı Alan – Futbol Karnavalı
Futbol Hava Damlaları
Futbol Kapak
Futbol temalı Spawn AdasıYaklaşan güncellemeye eklenmesi beklenen pek çok özellik ile oyun topluluğu, Tencent Games ve Krafton’ın güncellemeyi mümkün olan en kısa sürede yayınlamasını dört gözle bekliyor. Futbolu seven birçok yeni oyuncunun, oyunda FIFA Dünya Kupası 2022’yi kutlamak için ayarlanmış özel modu indirip oynaması bekleniyor.

PUBG Mobile 2.3 Güncellemesi İndir

Oyun severler, APK dosyasının Klasik paket veya Full Paket arasında indirme seçenekleri bulunuyor. Aşağıdaki Linkler Tamamen orijinal siteden alınmış olup gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz.

pubg mobile apk download


1. Tam Paket APK indir. (Oyun içi güncellemeye gerek kalmayacaktır) İndirme AKTİF 16 KASIM'da AÇILMIŞTIR.
2. Varsayılan Paket APK indir (İndirme oyun içide devam edecektir) İndirme Pasif 13 Aralık da Açılacaktır.3. Galaxy Store Üzerinden Güncelle (Samsung kullanıcıları kendi uygulamaları üzerinden)


(İndirme Pasif 13 Aralık da Açılacak) Google Play store’de güncellemeyi göremeyen Samsung kullanıcıları buradan indirmelidir.
Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 152
 
Tarih 16-11-2022, 19:36
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: