Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Strateji Oyunları » War And Order APK Stratejinin Kral Oyunu
War And Order APK Stratejinin Kral Oyunu

War And Order APK Stratejinin Kral Oyunu


War And Order APK Stratejinin Kral Oyunu

Fantastik grafik seçenekleriyle, çağlar öncesi dehşet savaş senaryolarını sunan War and Order oyunu, strateji oyunları kategorisinde savaş severler için tasarlanmıştır. Alt çenesindeki iri dişleriyle dikkat çeken canavar görünümlü düşman, şehre gemilerle saldırıyor. Ordunuzu bu çetin savaşa hazırlıyorsunuz. Seç yönlendir sistemiyle aradığınız özelliklere sahip olan War and Order oyunu, grafik özellikleriyle ve ses efektleriyle oldukça kaliteli bir çalışmadır.

Strateji Oyununda İstediğiniz Özellikler Bir Arada

Zeka ve planlama becerisini geliştiren strateji oyunları, bu oyunlar yeni bir imaj yakalamıştır. War an Order, gerek sıra dışı oyun kahramanlarıyla olsun, gerekse etkileyici ses efektleriyle olsun, oyuncuyu kendine bağlamaktadır. Oyuncu tercihi, level özellikleri ve zorluk derecesi tercihi, oyunun diğer özellikleri içerisinde yer almaktadır.

Telefon ve Tablette Oynayabilirsiniz

Bilgisayar dışında, telefon ve tablet oyunları, android oyun özelliği taşıması gerekir. War an Order oyunu da tablet ve telefonda oynanan oyunlar içerisinde yer almaktadır. Kolay indirme özellikleriyle tercih edilen ve apk oyun indir özellikleriyle anında oynanan bu oyunla, sıra dışı, heyecanlı ve etkileyici bir savaşa hazır olun.

Stratejinin doruklara çıktığı ve akıllı davrananın hayatta kaldığı bu oyunda, savaş kabiliyeti, düşünce ve strateji kabiliyeti, aynı anda gelişmektedir. Kolay oyun özellikleriyle, istediğiniz teknik özellikleri bir arada bulundurmaktadır. Standartların üzerinde kalitesiyle, bağımlılık yapan bu uygulama ile, keyifli dakikalar sizleri bekliyor. Yediden yetmişe herkesin rahatlıkla oynayabileceği keyifli bir oyun.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.0.74
War And Order APK Stratejinin Kral Oyunu

[77,53 Mb] (İndirme: 5)
War-and-Order.apk


Reyting:

Kategori: Strateji Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 493
 
Tarih 20-03-2018, 22:40
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: