Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Apk Oyun İndir » Son Vikingler Android Oyunu
Son Vikingler Android Oyunu

Son Vikingler Apk Oyun icon


Son Vikingler Android Oyunu

Oyun oynamak çocukluğumuzdan bu yana insanların güzel vakit geçirmek için ya da kafalarını dağıtmak için yaptığı bir etkinlik olup teknoloji ile birlikte insanlar telefonlardan oyun oynama oranı yaşı kaç olursa olsun artmıştır. Rahatça oyun indirip oynayan insanların bazıları oyunların içeriğini bildiğinden istedikleri oyunları apk oyun indir diye aratarak seçimini yapmaktadır. Apk oyun indirme oranı da yıldan yıla artarken farklı oyun türleri de gelişmiş ve artmıştır.

Bu oyunlardan çoğu rol oyunları olmaktadır. En iyi role ve özelliğe sahip olup en iyi olmayı hedefleyen bu tür oyunlar insanların ilgisini daha çok çekmektedir. Bu oyunlardan bir tanesi var ki sadece oyun olarak kalmayıp 2016 da en iyi rol oyunu olarakta Google Play Store içinde seçilmiştir. Bu oyun The Last Vikings olmaktadır ve kalite arayanlar bir yana dursun oyunun insanlara sunduğu eğlence ve çok fazla kişinin tercih etmesi ile kızışan oyun her yıl güncellenerek oyuncularına daha iyisini her zaman sunmaktadır.

Oyun içerisinde tek başınıza ya da internet ile online olarak oynamanız mümkündür. Sadece birebir değil ekipler halinde de oyun oynanabilmektedir. Basit sekmelerle her kişiye hitap eden oyunda kazanılan ödüllerle karakterinize farklı özellikler satın almanızı ve geliştirmenizi de sağlamaktadır. Bunu daha hızlı şekilde sağlamak ve oyuna iyice kendine kaptıranlar için internet üzerinden para ile özellikler daha hızlı sahip olunup oynanan bir apk oyundur.
Android Sürümü: 3.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.3.42

Son Vikingler Apk Oyun


Son Vikingler Android Oyun

Son Vikingler Android Oyunu

[48,99 Mb] (İndirme: 5)
The-Last-Vikings.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir
Gösterim: 1 117
 
Tarih 19-03-2018, 23:28
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: